Minsk Turu

Minsk Turu
Minsk Turu

Beyaz Rusya Doğu Avrupa’nın en gözde ülkelerinden bir tanesi olma özelliğini turistlerin yılın her mevsimi Minsk’i ziyaret etmesine borçludur. Öyle ki Minsk gece hayatı ile ünlü şehirlerden bir tanesidir ve her geçen gün de popülerliği artmaktadır. Doğu Avrupa’nın en ucuz ülkelerinden biri olan Beyaz Rusya’da Minsk Turu düzenlemekteyiz ve düzenlediğimiz Minsk Turu içerisinde gidiş dönüşünüzün ayarlanmasından kalacak yerinize kadar tüm organizasyonları bizzat firmamız üstlenmektedir. Bu bağlamda da vize işlemlerini gerektirmeyen Minsk Turu için sadece bir adet pasaport ve seyahat sağlık sigortası yaptırmanız yeterli olacaktır.

Minsk Turu içerisinde sizler için özel tahsis ettiğimiz tur rehberimiz ile dilediğiniz her an sosyal ortamlara dahil olabilecek ve gece hayatını en iyi şekilde yaşayabilme olanağına sahip olacaksınız. Minsk hem gecesi hem de gündüzü ile beraber sürekli dinamik ve canlı bir yapıya sahip olan bir şehir olduğu için sizlerin Minsk’te kaldığı süre zarfında ihtiyacı olabilecek hemen her şeyin rahatlıkla bulunabileceğini söylememiz de bu bağlamda yanlış bir deyim olmayacaktır. Minsk gece kulüpleri ile ünlü bir şehirdir ve bu şehirde gece hayatı akşam saat 10 veya 11 sularında başlayıp haftanın her günü sabah saat 6 veya 7 sularına kadar da devam etmektedir. Bu süre zarfında Minsk’te istediğiniz hemen her gece kulübü bar veya pubları dolaşabilir sosyal aktivitelere de rahatlıkla katılabilirsiniz. Minsk yerel halkı oldukça samimi ve içten bir halk olduğu için yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmeniz oldukça olasıdır. Rusça veya İngilizce bilmeniz halinde rahatlık seviyeniz iki katına çıkacaktır fakat bu dillerden herhangi birine hakim değilseniz tur rehberimiz sizlere tüm sorularınız ve talepleriniz doğrultusunda yardımcı olmaya çalışacaktır.

Minsk Turu ile ilgili olarak siz değerli müşterilerimize en kolay ödeme planlarının yanı sıra kalacağınız süre zarfında Minsk hakkında genel bilgileri veren bir takım broşürler de vereceğiz ve bu sayede sizlerin yapması gereken tek şey sadece ve sadece bavulunuzu hazırlamaktır. Detaylı bilgilendirmeler için web sitemizde yer alan diğer yazılarımızı okuyabilir ve telefon veya mail yolu ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz

 

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı