Minsk Gezilecek Yerler  

Şehrin en önemli simgesi Zafer Meydanı’nı Minsk gezilecek yerler listenizin ilk satırına yazabilirsiniz. Böylece hem turunuza merkezi bir noktadan başlayacak hem de Sovyet döneminden kalma Stalin tarzı yapıları yakından görme şansı yakalayacaksınız. Bağımsızlık Caddesi ile Zakharau Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alan meydanda ayrıca II. İkinci Dünya Savaşı sırasında hayatını kaybedenlere adanmış 40 metre yüksekliğindeki anıtı görebilirsiniz.

Place de la Victoire’a ihtişam katan anıt 1954 yılında dikilmiştir. 1961 yılında Ebedi Alev’in hemen yanına yerleştirildiği eserin dört tarafında farklı olayları ön plana çıkaran rölyefler yer alıyor. Çoğu insanın hayali, bazen gündelik hayatın koşuşturmacasından kaçmak, bazen stres atmak, bazen de sadece eğlenmektir.

Belerus Vize İstemiyor

 

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysanız Belarus’a girmek için vizeye ihtiyacınız yok, ancak elbette pasaport sahibi olmanızda fayda vardır.  Minsk gezilecek yerler, Başkenti, doğal güzelliği ile dikkat çeken Minsk şehridir. Belarus’un kıyı şeridi yoktur. Kültür sektöründe çok gelişmiştir ve büyümeye devam etmektedir. Herkese dostça davranmasıyla bilinir. Gelen turistlere karşı güler yüzlü ve yardımsever bir tavırları var. Gelişmekte olan bir ülke olan Belarus’un gece hayatı da renkli ve eğlencelidir.

Minsk Gece Hayatı

 

Minsk gezilecek yerler, Beyaz Rusya’da gece hayatı denilince akla ilk gelen başkent Minsk’tir. Herkesin gece hayatı anlayışı farklı olduğu için, herkes aynı şeyi istemediği için hemen hemen her alanda gece hayatı bazen herkesin istediği gibi olmuyor. Bu noktada Minsk Gece Hayatı öne çıkıyor. Minsk Gece Hayatı sayesinde hemen hemen herkes gece hayatını kendi isteklerine, yaşam standartlarına ve yaşam felsefesine göre deneyimleyebilmektedir.

Minsk gece hayatı, Doğu Avrupa’daki en uzun ve en heyecan verici gece hayatından biridir. Sadece Avrupa’dan değil, dünyanın birçok yerinden yılın her mevsiminde fırsat bulan hemen herkes Minsk gece hayatına katılmak için Belarus’a geliyor. Minsk gezilecek yerler Minsk gece hayatı için düzenlenen Belarus turları ile gece kulüpleri müşterilerimize unutulmaz bir gece hayatı yaşatmak için davet ediyorlar. Gece 11’den sonra başlayan gece hayatı sabah 6’ya kadar devam ettiği için bu şehirde gece hayatı da en az gündüz hayatı kadar hareketlidir. Bu nedenle Belarus’ta kaldığınız süre boyunca istediğiniz zaman istediğiniz yerde eğlenme fırsatına sahip olacaksınız.

 

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı