Minsk Gece Kulüpleri

Dozari Kulübü (praspiekt Niezalie Nasci58, Minsk)

Pazar çarşamba 22:00 – 06:00 saatleri arasında açıktır. DoZari (adı “şafağa kadar”), moda ve stilin harika olduğu Minsk’in en ünlü lüks kulübüdür. Her zaman güzel kızlarla dolu, iyi müzik ve harika bir atmosfer ile dans etmek için harika bir yer.

Gece kulübü, “Mother Heat Bar” ve  bir restoran “Pull Machine” ile 1.500 metrekarelik, üç katlı bir binada yer alan karma bir Barok Art Deco tarzıdır. İçeride, büyük bir multimedya ekranı şeklinde büyük bir dans pisti var ve kulübe harika bir ışık ve ses  ile  eşsiz bir atmosfer kazandırıyor. Minsk gece kulüpleri Dozari ayrıca birkaç bara, çok sayıda masaya ve özel bir VIP alanına sahiptir.

Giriş seçimi oldukça ağırdır, çok şık elbise ve eşliğinde gelmeyi unutmayın. Giriş ücreti olduğunu unutmayın

Black House Club (vulica Kisialiova 12, Minsk)

Her gün 23.00 ile sabah 5.00 arasında açıktır.  Kara Ev (eski adıyla Kara Delik), Piazza Vittoria’da bulunan yeni bir lüks kulüptür. Bu kulüp, Belarus’un başkentindeki ve uluslararası standartlardaki yeni trendleri mükemmel bir şekilde temsil ediyor. Harika iç tasarım, el yapımı detaylar, özel sesler ve görsel  efektler ve eşsiz bir atmosfer yaratamayacak kadar lüks. Minsk Gece Kulüpleri birçok LED ekran, heykeller ve şelaleler ile yan yana yerleştirilmiştir. Heineken şişelerinden yapılmış duvarlara özellikle dikkat edilir (büyük bir  ekran ve aydınlatma efekti oluşturan 1000 şişe). Kulüp, canlı konserler ve gösteriler ile uluslararası alanda tanınan bir dizi kurumsal partiye ev sahipliği yapıyor.

Madison Royal Club (9 Timiryazeva St., Minsk)

Perşembe-Pazar 11:00 – 06:00 saatleri arasında açıktır. Şehir merkezinin hemen dışında yer alan Madison Royal Club, bowling salonu ve barı (“Masles”) bulunan bir binada zarif ve seçkin bir diskodur. Minsk gece kulüpleri, bir gece dansı için buraya gelen Minsk’ten birçok genci cezbetmektedir. Bu kulüp, ziyaretçilerin öncelikle övünmek istediği bir  yer olduğu için bir üne sahiptir. Bu gece kulübü, Belarus’un güzel kızları ve balerinleri sayesinde, Minsk’in gece hayatının tartışmasız noktalarından biri. Çok şık giyinmeye çalışın. Madison, girişte çok çeşitli seçenekler sunuyor.

 

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı