Minks Barlar Sokağı  

Minks barlar sokağı  birçok bara ev sahipliği yapmaktadır. Restoran gibi görünse de Restoran U Ratushi, bira severler için mükemmel bir yer. Ayrıca U Ratushi, şehir merkezinde, Svislach Nehri’nden çok uzakta değil.

Graffiti, hafta sonları kalabalıkları çeken popüler bir bar ve restorandır. Merkezi bir konumda olmamasına rağmen toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşılabilir olduğu için ziyaret etmeye değer bir yerdir. Graffiti’de stilleri her gece değişen DJ’ler ve canlı müzik var. Mekan rock gecelerine, rap gecelerine ve 90’lar tarzı dans partilerine ev sahipliği yapıyor. Graffiti, ucuz bira ve çeşitli alkollü içecekler sunmaktadır. Çalışanlar gülümsüyor. Büyük gösteriler sırasında genellikle bir giriş ücreti alınır.

Minsk Popüler Barlar

Minsk barlar sokağı dendiği zaman karşımıza birçok alan çıkmaktadır. Belarus’un başkenti Minsk’te, ID barın ziyaretçileri lezzetli kokteyller ve doyurucu yemekler ile karşıladığı rahat ve eğlenceli bir yer bulabilirsiniz. Cadılar Bayramı gibi bir tema gecesini ziyaret ederseniz, yerel halkın şık bir şekilde giyindiği büyük bir partiye hazır olun. ID Bar’da çeşitli kokteylleri yudumlayın, yerlilerle tanışın ve güzel tasarlanmış mekanın ve eşsiz atmosferin tadını çıkarın. Zeki İrlandalı Pub’ın yeşil ahşap kaplaması eğlenceli bir hava yaratır. Yıl boyunca özel günlerde farklı temalı etkinliklerde barda dans edin ve şık kıyafetler içinde partiye katılanlarla kaynaşabilirsiniz.

Minsk Bar

Minsk barlar sokağı bölgesinde farklı çeşitlilikte barlar bulunuyor. TNT Rock Club, rock müziğin keyfini çıkarabileceğiniz bir gece kulübüdür. Bu genellikle kalabalık olan yer, Beyaz Rusya’nın en havalı yerlerinden biridir. Burada çalan gruplar da konserlerden sonra takılmayı sever, bu yüzden yeni insanlarla tanışmak için çok elverişli bir ortam sağlar.

Ambargo, lezzetli kokteylleriyle dikkat çekiyor ve Minsk’in merkezinde yer alıyor. Birinci sınıf barmenler el yapımı kokteyller sunar ve Ambargo’nun gurme menüsü lezzetli yerel çorbalarla doludur. Staramiescki Pivavar, bira severlerin Minsk’te seyahat etmeleri ve yaşamaları için harika bir bar. Belarus’ta bulması zor olan çok çeşitli ev yapımı biralara sahiptir.

Mekan yemek menüsü ve köpüklü bira ile harika bir iş çıkarıyor. Personel güler yüzlü ve misafirperverdir ve İngilizceleri şehirdeki çoğu yerden daha iyidir. Menü İngilizce değil, ancak iyi bir bira istiyorsanız, bar personeline sorun ve size her biranın tadının nasıl olduğunu söyleyebilirler.

 

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı