Beyaz Rusya Tur

Beyaz Rusya Tur
Beyaz Rusya Tur

Beyaz Rusya Avrupa’nın en modern ve refah seviyesi en yüksek ülkelerinden biri olma özelliğine sahiptir ve bu özelliği sayesinde Dünyanın dört bir köşesinden gelen turistler Beyaz Rusya’da uzun süreli tatiller gerçekleştirmektedirler. Beyaz Rusya yani bilinen adıyla Belarus nüfusu 10 milyon kadar olan bir ülkedir ve geniş sınırlara sahip değildir. Bu nedenle Beyaz Rusya’da şehir sayısı azdır ve şehirler arası mesafeler de oldukça kısadır. Minsk Beyaz Rusya’da en çok ziyaret edilen bölgedir ve bizler de Beyaz Rusya Tur seferlerimizde Minsk’e tur kaldırmaktayız. Çünkü Minsk gece hayatının en fazla yaşandığı ve gündüzleri de bir o kadar hareketli geçen bir şehirdir, bu nedenle de hem yerli hem de yabancı birçok insan Minsk’te eğlence amaçlı bulunmaktadır.

Akşamları saat 11 civarında başlayan gece hayatı hiç durmaksızın sabah saat 6 ya dek sürmektedir ve bu nedenle de Minsk’te bulunduğunuz her an açık bir yer bulma şansınız vardır çünkü çoğu yer 24 saat veya 17-18 saat açık kalmaktadır. Dolayısı ile gecesi ve gündüzü aynı canlılıktan geçen Minsk’te unutulmayacak anların yaşanması kuvvetle muhtemeldir. Beyaz Rusya Tur seferimiz boyunca sizlere eşlik edecek tur rehberimiz sayesinde yeni arkadaşlıklar edinme şansını yakalayacak ve sosyal ortamlarda rahatlıkla bulunabileceksiniz. Beyaz Rusya çok pahalı bir ülke olmadığı için ve gelir kaynaklarının önemli bir kısmını turizmle karşıladıkları için özellikle turistlere karşı büyük bir sempatinin olduğunu söylemek gerekir. Beyaz Rusya insanı sıcakkanlı ve her daim anlayışlıdır, bu yüzden Beyaz Rusya’da bulunacağınız süre boyunca yalnız kalmaktan veya arkadaş edinememekten asla korkmayın, emin olun nasıl bu kadar hızlı bir şekilde sosyal ortamlara girdiğinizin farkına siz bile varamayacaksınız.

Beyaz Rusya Tur seferlerimizde sizlerin daha garantili ve güvenli bir şekilde hareket edebilmesini sağlamak için seyahat sağlık sigortası yaptırmanızı istemekteyiz. Bu hem firmamızın bir şartı hem de Beyaz Rusya hükümeti için bir zorunluluktur, vizeye ihtiyaç duyulmasa da pasaportunuzun olması gerekmektedir. Detaylı fiyatlandırmalarımız için bizlere destek hattımızdan mail veya telefon yolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı