Belarus Turları

Belarus Turları konusunda bir marka olan firmamız kurulduğu andan bu zamana dek her daim siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunma mottosu ile yola çıkmış ve bu nedenle memnuniyet seviyesini mümkün olabilecek en yüksek seviyede koruyabilmek adına tüm çalışmalarını güven ve titizlik içerisinde disiplinli bir iş ahlakı ile gerçekleştirmiştir. Bu nedenle firmamız tarafından gerçekleştirilen Belarus Turları bugün Türkiye’den bizlerin aracılığı ile Belarus ziyareti gerçekleştiren hemen herkesi memnun etmeyi de başarmıştır.

Belarus Turları genel olarak başkent Minsk şehrini kapsasa da yine de bazı özel turlar ile Minsk şehrinin dışına da çıkılabilmektedir. Ayrıntılı paket programları web sitemizden öğrenebilirsiniz.
Beyaz Rusya’nın ülkemizde bu denli popüler bir tatil destinasyonu olmasının en temel sebeplerinden bir tanesi ekonomik olarak ucuzluğundan kaynaklanmaktadır. Şöyle bir ekonomiye bakıldığında fiyatların ortalamanın altında olduğu ilk göze çarpan şeydir. Bir de bunun yanı sıra gece kulüplerinin bolluğu ve eğlence hayatının dur durak bilmeyen hızı ile elbette ki ülkeyi de başkent Minsk’i de çekici kılmaktadır. Burada geçirilen zaman içerisinde birçok insan şehre aşık olmuş ve gece hayatının yanı sıra Rus kültürünü de yakından deneyimlemiştir.

Zengin bir mutfağa sahip olmasa da Belarus Avrupa’nın çeşitli merkezlerindeki mutfaklardan etkilenerek ve elbette ki Rus mutfağını da içerisinde barındırarak sentez bir mutfak ortaya çıkartmıştır. Gece hayatı ve eğlence sektörünün yanı sıra tarihi ve kültürel bir gezi gerçekleştirmek isteyen kişiler hiç şüphesiz ki aradıkları kültür ve tarih dokusunu bu ülkede bulacaklardır. Hem eski Sovyetler Birliği kalıntılarından ortaya çıkan eserler ve yapılar hem de modern anlamda inşa edilen pek çok yer ile Belarus turistlere çok zengin imkanlar tanımaktadır.

Ülkenin resmi dili Rusça olduğundan eğer ziyaret etmeden önce imkanınız var ise birkaç temel Rusça kelime öğrenmeniz bazı durumlarda işinizi kolaylaştırabilir çünkü ülkenin büyük bir kısmı ne yazık ki İngilizce konuşamamaktadır. Herhangi bir vize istemeyen Belarus için yalnızca uzun süreli kalışlarda bir seyahat sigortası gerekebilmektedir ve bunun yanı sıra yalnızca bir pasaport yeterli olacaktır.

admingecehayati (administrator)

Minsk gece hayatı

Related Posts

Belarus Turizm  

Temmuz 7, 2022

Minsk Rehber 

Temmuz 3, 2022

Belarus Rehber 

Temmuz 2, 2022

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Gece Hayatı